Ücretsiz Danışma Hattı

Yeni Savcılar brifing alacak

Ergenekon soruşturmasında görevlendirilen savcılar Cihan Kansız ile Ufuk Ermertcan, soruşturmaya ilişkin İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden brifing alacak.

Zekeriya Öz’ün İstanbul Başsavcıvekilliği’ne atanmasının ardından özel yetkili savcılar Cihan Kansız ile Ufuk Ermertcan Ergenekon soruşturmasında görevlendirilmişti.
Ergenekon soruşturmasında görevlendiren yeni savcılar, soruşturmayla ilgili hazırlanan tüm iddianameleri incelemeye aldı. Birinci Ergenekon iddianamesini incelemeye başlayan savcıların soruşturmayla ilgili İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden brifing alacağı öğrenildi. İki savcının iddianamelerin ardından Ergenekon davalarının ek delil klasörlerini de inceleyeceği belirtildi.

YENİ SAVCILAR ÖZ’ÜN ODASINA TAŞINDI

Öte yandan Ergenekon soruşturmasında görevlendirilen savcılar Kansız ve Ermertcan, soruşturmanın eski savcılarının odasına taşındı. Daha önce Zekeriya Öz ve Fikret Seçen tarafından kullanılan oda bundan sonra Kansız ve Ermertcan kullanacak. Adliyeye gidiş gelişlerde servisi kullanan Ergenekon soruşturmasının yeni savcılarına koruma ve araç da tahsis edileceği öğrenildi.

Kaynak : Vatan

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

%20 İndirim fırsatlarımızdan faydalanmak için takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-BÜLTENE KAYDOL
Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.