Ücretsiz Danışma Hattı

Sıkça Sorulanlar

Web Sitesinin Ne Gibi Faydaları Olur?
İnternet şuanda tüm dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Bir web sitesi ile milyonluk kitleye erişebilir ve bilginizi, uzmanlık alanınızı bu milyonluk kitle ile paylaşabilirsiniz.
Domain Nedir?
Domain´in türkçe karşılığı alan adı anlamına gelmektedir. Bir internet sitenizin olması için öncelikle bir domain adresinizin olması gerekmektedir ve domain (Alan Adı) sizin, yada sahip olduğunuz şirketin internetteki kimliği, adresidir.
Hosting Nedir?
Hosting dilimizde barındırma anlamına gelmektedir. İnternet üzerinde ziyaretini gerçekleştirdiğiniz tüm web sitelerinin bir sunucuya ( barındırıldığı alana ) ihtiyacı bulunmaktadır. Bu bağlamda da sizler için özveri ile hazırlanan internet sayfalarını yüklemek ve herkesin görmesi için bir sunucuda bir hosting alanına ihtiyacınız vardır. Bu hizmetleri bilgisayarlardan çok daha güçlü sunucular sağlamaktadır ve bu sunucular sürekli açık olarak hizmet vermektedirler.
Web Sitesini Yaptırdıktan Sonra Her Sene Aynı Ücreti Mi Ödeyeceğim?
Hayır. Webzane Bilişim Hizmetleri olarak ilk yıl başka bir ücret ödemezsiniz. Sonraki yıllarda ise internet sitenizin yayın hayatına devam etmesini dilerseniz sadece web sitenizin Domain ( Alan Adı ) ve Hosting ( Barındırma ) ücretlerini ödeyerek çok rahat bir şekilde kullanımlarınıza devam edersiniz.
Uzatma Süresi Yaklaşan Sitemi Nasıl Uzatacağım?
İnternet siteleriniz firmamızla çalışmaya başladığınız anda, Domain (Alan Adı) ve Hosting (Barındırma) paketleriniz aktif edilecektir. Bir sene kadar sonra uzatma süreleriniz yaklaştığında tam 1 hafta kala tarafınıza bir bilgilendirme maili göndereceğiz. Bilgilendirmemize bir cevap alamaz isek 3 gün kala bir bilgilendirme maili daha gönderecek ve tarafınıza uzatma süreniz yaklaştığına dair bir arama gerçekleştirecek ve son güne bırakmadan uzatmanızı tamamlamış olacağız.
Web Sitesini Yaptırdım Ancak Nasıl Kullanacağımı Bilmiyorum?
Webzane Bilişim Hizmetleri yetkilileri sizlere web siteleriniz tamamlandığında İstanbul içerisinde faaliyet gösteriyorsanız yerinizde, bir çok müşterimiz gibi il dışında faaliyet gösteriyorsanız da uzaktan bağlantı programları aracılığı ile site kullanımı eğitimi vermektedir. İlerleyen günlerde kullanımda zorlandığınız ve yetişemediğiniz noktalarda hemen sizlere yardımcı olmaktayız.
Web Sitemde Yabancı Dil Bölümü Açabilir miyim?
Tüm web sitelerimizde talebiniz dahilinde dilediğiniz kadar yabancı dil sekmesi yazılımı yapılabilmektedir. Lütfen bu talebiniz için müşteri temsilciniz ile irtibata geçiniz.
E-Müvekkil Sistemi Nedir?
Avukat sitelerinde yer alan tüm paketlerin ortak ve ana özelliği E-Müvekkil sistemidir.

E-Müvekkil sistemi sayesinde tüm müvekkilleriniz artık istedikleri yerden istedikleri gibi tüm dosyalarına ulaşabilecek. Sistemde yer alan Müvekkil bölümünde tüm müvekkillerinize tek tek bir kullanıcı adı ve şifre oluşturup, yine tüm müvekkillerinize dilerseniz dosya,duyuru ekleyebiliyorsunuz.

Dosya saklama derdi yok, müvekkile ulaşma derdi yok, tüm bilgileri web sitenizde müvekkillerinize özel bölümünüzde saklayabilir ve dilediklerinde ulaşabilmelerini sağlayabilirsiniz..

Avukat siteleri ile hem firmanızı tanıtın, hem gerekli tüm kısayollara sitenizden ulaşın, hem de müvekkillerinize kaliteli ve profesyonel bir hizmet verin.
Temaların Renklerinde Değişiklik Yapabilir Miyiz?
Evet. Beğendiğiniz tema üzerinden dilediğiniz renkler sitenizde kullanılabilir. Lütfen talebinizi telefon üzerinden müşteri temsilciniz ile görüşerek bildiriniz.
Site Özellikleri Haricinde "Şu Özellikde Olsa" Dediğiniz Bir Konu Mu Var?
Webzane Bilişim Hizmetleri tüm sistem yazılım ve tasarımlarını müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda geliştirmiştir. Bundan sonraki aşamalarda da yine aynı şekilde devam edecektir. Bu bağlamda ihtiyacınız olan özelliği hemen bize iletin ve değerlendirerek hemen web sitesi yazılımlarımızı güncelleyelim.
%20 İndirim fırsatlarımızdan faydalanmak için takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-BÜLTENE KAYDOL
Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Whatsapp

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.