E-Müvekkil Sistemi

Sanal Profesyonelliğe Adımınızı Atın !

Avukat sitelerinde yer alan tüm paketlerin ortak ve ana özelliği E-Müvekkil sistemidir.

E-Müvekkil sistemi sayesinde tüm müvekkilleriniz artık istedikleri yerden istedikleri gibi tüm dosyalarına ulaşabilecek. Sistemde yer alan Müvekkil bölümünde tüm müvekkillerinize tek tek bir kullanıcı adı ve şifre oluşturup, yine tüm müvekkillerinize dilerseniz dosya,duyuru ekleyebiliyorsunuz.

Dosya saklama derdi yok, müvekkile ulaşma derdi yok, tüm bilgileri web sitenizde müvekkillere özel bölümünüzde saklayabilir ve dilediklerinde ulaşabilmelerini sağlayabilirsiniz..

Avukat siteleri ile hem firmanızı tanıtın, hem gerekli tüm kısayollara sitenizden ulaşın, hem de müvekkillerinize kaliteli ve profesyonel bir hizmet verin...

E-Müvekkil Sistemi sayesinde müşterileriniz sitenize sizin onlara vereceğiniz kullanıcı adı ve şifreleriyle girerek onlar için sisteme eklemiş olduğunuz dosyaları almalarını sağlayabilir ve davalarıyla ilgili gelişmeleri takip etmelerini sağlayabilirsiniz. Bu sayede mükelleflerinize faks ve e-posta ile evrak göndermeye gerek kalmadan, online olarak, 7 gün 24 saat hizmet verebilirsiniz. Ayrıca E-Müvekkil sistemiyle davalarınızı, duruşmalarınızı ve notlarınızı bir arada görüp takip edebilir ve yoğun ve karmaşık iş temposu içerisinde internetin bulunduğu her yerden işlerinizi takip edip düzenleyebilirsiniz.