Ücretsiz Danışma Hattı
Pro e-avukat
Birbirinden şık ve kullanışlı onlarca temadan birini seçebilirsiniz. Tüm temalarımız dilediğiniz renk düzenlemesi yapılarak size teslim edilir.
2999 TL / Tek Sefere Mahsus!

Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit İmkanı

 • Pro Genel Özellikleri

  Avukatlara ve hukuk bürolarına özel olarak geliştirmiş olduğumuz 10 adet tema ile hizmetinizdeyiz. Tüm temalarımız dilediğiniz renk düzenlemesi yapılarak sadece 24 saat içerisinde kurularak kullanımınıza açılır. 

  Sistemlerimizde yer alan e-müvekkil modülü ile her mükellefinize ayrı ayrı kullanıcı adı ve şifre oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz müvekkilleriniz ister özel olarak tek bir dosya, evrak, duyuru dilerseniz de tüm müvekkillerinize aynı anda dosya, evrak ve duyuru eklemeleri yapabilirsiniz.

  Üstelik web siteniz için sadece tek sefere mahsus ücret ödersiniz.  Mali müşavir ve muhasebecilere özel tasarımlarımız veya diğer konular hakkında tüm soru ve sounlarınızı 0216 553 67 03 ´den bize ulaşarak tarafımıza bildirebilirsiniz.

  • Ücretsiz Hosting ve Domain
   Webzane Bilişim ürünlerini satın aldığınızda ilk yıl domain ve hosting için ücret ödemezsiniz. Sınırsız trafik, sınırsız disk alanı sağlarız. Böylelikle ne kadar kullandığınızı düşünmeden sadece işinize odaklanırsınız.( .com, .net, .org, .com.tr, .av.tr, .org.tr, .gen.tr gibi alan adları için geçerlidir. )
  • Profesyonel Yönetim Paneli
   Web sitenize ait kontrol paneli basit ve kullanışlı şekilde tasarlanmıştır. Web sitenizi paneliniz aracılığı ile güncelleyebilir veya ekleme çıkarma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Profesyonel yönetim panelleri ile müşterilerimize profesyonel web sitesi oluşturma imkânı sağlıyoruz.
  • Ücretsiz İçerik Oluşturma
   Yapılacak olan internet sitesi ile ilgili ana başlıkları firmamıza iletmeniz halinde bazı bölüm ve içerikleri firmamızda biz oluşturarak beğenilerinize sunuyoruz. Dilerseniz firma yetkililerimizden içerikler hakkında destek ve bilgileri de ücretsiz olarak alabilirsiniz. Özgün içerik metinleri oluşturma alanında lütfen ayrıca bilgi alınız.
  • Teknik Destek Hizmetleri
   Firmamızla çalışmalarınıza başladığınız andan itibaren sınırsız teknik destek alabilirsiniz. İster telefon, ister e-mail üzerinden bizlere ulaşarabilir ve desteğe ihtiyaç duyduğunuz her zaman Webzane Bilişim´den yardım alabilirsiniz.
  • Sınırsız E-Mail Hesabı
   Paketimiz dahilinde dilediğiniz kadar alan adınız uzantılı e-mail hesabı açabilir ve dilerseniz telefonunuzdan, dilerseniz de bilgisayarınızdan bu mail adreslerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • E-Müvekkil Modülü
   Avukatlara ve hukuk bürolarına özel tüm web sitelerimizde müvekkil için özel olarak dosya, evrak ve duyuru ekleyebileceğiniz muhteşem bir modüldür. Detaylar için telefondan bilgi alabilirsiniz.
  • Seo Uyumluluğu
   Web site yazılımımız kodlaması ve tasarımsal görüntüsü itibari ile Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarının alt yapısına uygun bir haldedir. Sitenizi dilediğiniz gibi yönetebilmeniz haricinde içeriklerinizi dilediğiniz kadar arttırarak arama motorlarında üst sıralara tırmanabilirsiniz.
  • Kısayol Bağlantıları
   Sizlere özel olarak hazırlamış olduğumuz bu web sitelerimizde önemli ve faydalı sitelere kısayol bağlantılarını web siteniz üzerinden paylaşabilmektesiniz.
  • Arama Motorlarına Kayıt
   Web site tasarım ve programlamanızı tamamlamamızın ardından Google, Yandex ve Bing gibi dünyada en çok tercih edilen arama motorlarına kayıt işleminiz firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
  • Sınırsız İçerik Oluşturma
   Web sitenize sınırsız resim, ürün, kategori, hizmet, makale, haber, blog, banner, referans, ve sayfa ekleyebilmektesiniz. Oluşturacağınız tüm sayfa ve görseller SEO optimizasyon ayarları destekli olarak anında web sitenize eklenmektedir.
  • Güncel İstatistik
   Web siteniz içerisine kuracağımız bir yazılım ile Google Analytics hizmeti üzerinden sitenize hangi ülkelerden, illerden ziyaretçilerin girdiğini, hangi sayfalarınızda ne kadar zaman geçirildiğini, giriş saatleri, günleri ve hatta tarayıcı ismine kadar en detaylı istatislikleri inceleyebileceksiniz.
  • Sosyal Medya Tasarımı
   Web sayfanıza dilediğiniz sosyal medya bağlantı ikonları koyularak varsa sosyal medya hesaplarınıza yönlendirmeler yapılmaktadır. Üstelik sosyal medya hesaplarınız yoksa Facebook, Twitter ve Google+ sayfalarınız tarafımızdan ücretsiz olarak aktif edilerek sosyal medya sayfa tasarımlarınızda hediye olarak yapılmaktadır.
  • Yabancı Dil Ekleme
   Opsiyonel
   Web sitenizi dünya üzerinde yer alan tüm dillere çevirebilir ve sitenize ekleyeceğimiz bayrak ikonu aracılığı ile yabancı dil sayfalarına geçişleri kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Tüm sayfalarınız özel olarak istemiş olduğunuz dile çevirilmektedir.
  • Ücretsiz Panel Eğitimi
   Web sitenizi yönetebilmek için kimseye ihtiyacınız yok. İstanbul içerisinde yer alan tüm müşterilerimizin web siteleri tamamlandığında yerlerinde yönetim paneli eğitimi firma yetkililerimiz tarafından verilmektedir. İl dışındaki müşterilerimize ise aynı işlem uzaktan bağlantı programları aracılığı ile yine ücretiz olarak sağlanmaktadır.
  • Responsive Web Sitesi
   Responsive özellikli dediğimiz web sitesinin diğer adı mobil cihaz uyumluluğudur. Bu özellik ile web sitesine mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşmaktadır.
  • Dinamik Yazı Tipleri
   Profesyonel yönetim paneliniz aracılığı ile siteniz içerik sayfalarında yer alan tüm karakterlerin yazı tiplerini kolayca değiştirebilirsiniz.
  • Google Adwords Desteği
   Opsiyonel
   Web sitesini hemen ilk sırada görmek isteyenler için ideal çözüm olan Google Reklamları alanında uzman profesyonel ekibimiz ile ( Adwords ) desteği vermekteyiz.
  • Gizli Sayfalar Özelliği
   Ziyaretçilerinizin yalnızca onlara vereceğiniz bağlantılar ile görüntülenebileceği gizli sayfalar oluşturabilmektesiniz.
  • Dinamik Menü Yapısı
   Web sitenizde olmasını istediğiniz menüleri panelinizden kolaylıkla silebilir veya menü başlık ve içeriklerini değiştirebilirsiniz.
  • Rehber Kayıtları
   Opsiyonel
   Web siteniz seo optimizasyonu açısından önemli bir konuma sahip olan 10 firma rehberi sitesine firma adres, telefon, web adresi, mail, sektör bilgileri girilerek ekleme işlemleri yapılmaktadır.
  • Logo Tasarım
   Opsiyonel
   Yeni açılan firmanız için veya var olan logonuzda revize işlemleri için web tasarımınız ile birlikte logo tasarımınızda firmamız tarafından yenilenebilmektedir.
  • Hızlı Kurulum
   Sipariş talebinizi oluşturarak veya hizmetimizi satın alarak web sitenizi en kısa sürede sizlerin kullanımına açmaktayız.
  • %100 Türk Yapımı
   Webzane Bilişim firmasının sunmuş olduğu tüm web sitesi hizmetleri % 100 Türk mühendisler tarafından üretilmiştir. Kesinlikle hazır bir yazılım kullanılmamaktadır.
  • Tek Sefere Mahsus Ödeme
   Satın aldığınız tüm hizmetlerin tutarları diğer firmalar gibi her sene değil, tek seferlik alınmaktadır. Yaptırdığınız tüm web sitelerini her sene sadece domain ve hosting uzatma tutarlarını ödeyerek uzatabilirsiniz.
  • Google Maps Desteği
   İnternet sitenizin iletişim sayfasında yer alacak Google Maps Harita ekleme işlemi ve Google Maps kaydı firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
  • Kullanıcı Dostu Arayüz
   Web sitenizin yönetim işlemlerinin yapıldığı yönetim paneliniz tamamen Türk mühendisler tarafından kullanışlı ve basit bir şekilde tasarlanmıştır. Bilgisayar kullanmasını çok az bilen bir kişi bile bu panelleri yönetebilmektedir.
  • Site Seo Ayarları
   İnternet sitenize ait anahtar kelimeler (keywords), başlıklar (title) ve site açıklaması (description) gibi ayarları paneliniz aracılığı ile yapabilmektesiniz.
  • Profesyonel Harita Kayıtları
   Opsiyonel
   Lokasyon bazlı haritalara kayıt olarak mahallenizde, semtinizde, ilçenizde ve bölgenizde arama yapan ziyaretçilerinizin karşısına ilk olarak siz çıkın. Ayrıntılı bilgi için Harita Kayıt sayfamızı ziyaret ediniz.
  • Ücretsiz Güvenlik Sertifikası
   Web sitenize dilerseniz 256 Bit güvenlik sertifikası kurulumu yaptırabilirsiniz, 256 bit güvenlik sertifikası ile bilgi transferi güvenli şekilde yapılmaktadır, ayrıca arama motorları için güvenlik sertifikası kurulu olan web siteler daima daha önceliklidir.
  • Site Map Oluşturma
   Web sayfanızın arama motorları tarafından daha iyi ve hızlı tanınabilmesi için sitenizin tamamlanması ve yayına alınması ile birlikte Site Map dosyanız arama motorlarına bildirilmektedir.
  • Mobil Uyumlu Site
   Güncel olarak yapılacak olan bu paketimizde siteniz mobil uyumlu olarak tasarlanacaktır. Bu vesile ile artan mobil cihaz kullanımında web siteniz bilgisayarlar için farklı cep telefonu ve tabletler için farklı olarak ziyaretçilerinizi karşılayacaktır.
  • Sayfalar Modülü
   Firmanıza ait kuruluş bilgilerinin misyon ve vizyonunuza ait detaylı bilgilerin yer aldığı bölümdür.
  • Haber Modülü
   İnternet sitenizin ilgili bölümlerine sınırsız bir şekilde haber, duyuru, makale gibi içeriklerinizi dilediğiniz zaman metin, resim ve video olarak ekleyebilirsiniz.
  • Blog Modülü
   İnternet sitenizde bu bölüm aracılığı ile ziyaretçilerinizi işiniz hakkında bilgilendirebilir, bu bölümü aktif bir şekilde kullanarak web sitenize ziyaretçiler de çekebilirsiniz.
  • Foto Galeri Modülü
   Foto Galeri Modülü sayesinde internet sitenize işinizle ilgili fotoğraflarınızı ekleyerek ziyaretçilerinize örnek işlerinizi, hizmetinizi veya uygulamalarınızı gösterebilirsiniz.
  • Video Galeri Modülü
   Video Galeri Modülü ile sitenize oluşturulan videolar bölümünde dilediğiniz videoları paylaşarak site ziyaretçilerinizi bilgilendirebilirsiniz. Panelinizde embed kodları aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde videolarınızı ekleyebilirsiniz.
  • Hizmetler Modülü
   İnternet sitenize yer almasını istediğiniz tüm hizmetleri site menünüzde ve dilerseniz ana sayfanızda yayınlayabilirsiniz. Hizmetler bölümü içerisinde hizmetiniz ile ilgili yazı ve aynı hizmetle ilgili görsellere de yer verebilirsiniz.
  • Sıkça Sorulanlar Modülü
   İşiniz ile ilgili sıkça sorulan sorular mı var? Bunları sitenizde kendinize soru cevap şeklinde yayınlamak mi istiyorsunuz, dilerseniz sitenizde bu bölüme de yer verebilirsiniz.
  • İletişim Modülü
   Firmanıza ait adres, telefon, fax, gsm, e-mail gibi iletişim bilgilerinin yer aldığı bu bölümde yer alan özel bir form aracılığı ile ziyaretçilerinizin gönderdiği mailler otomatikmen site mail adreslerinize ulaşmaktadır.
  • İnsan Kaynakları Modülü
   İş alımlarının sıkça yaşandığı sektörlerde tercih edilen insan kaynakları formu en profesyonel hali ile oluşturularak tarafınızın kullanımına sunulmuştur. Tüm başvurular panelde yedeklenmekte ve tarafınıza mail olarak gelmektedir.
  • Hava Durumu Modülü
   Web sitenizde dilerseniz anlık olarak hava durumunun yer aldığı bir modüldür.
  • Döviz Kuru Modülü
   İnternet sitenizde ziyaretçilerinize anlık olarak en güncel döviz kurunu paylaşabileceğiniz bir modüldür.
  • Kategoriler Modülü
   Web sitenizde ürünleriniz için dilediğiniz kadar kategori ve alt kategori oluşturabilirsiniz.
  • Bağlantı Modülü
   Web sitenizden dilediğiniz kadar iç ve dış bağlantı linkleri oluşturabilirsiniz.
  • HTML Modülü
   HTML yazı modülü sayesinde panelimizde dilerseniz düz yazı yazabilir, dilerseniz de HTML kaynak kodları ile farklı bir yapı oluşturabilirsiniz.
  • Banner Modülü
   Site ana sayfanızda yer alan slider geçişlerinizin tamamını panelinizden yönetebilir, ekleme ve çıkarmalarını panelden yapabilirsiniz.
  • Dosya Modülü
   Talebiniz doğrultusunda internet sitenizde hizmetlerinize, ürünlerinize PDF, Word, Excel dosya formatında kullanım kılavuzları, kullanım sözleşmeleri, kurulum çizelgeleri de ekleyebilirsiniz.
  • Teklif Formu Modülü
   Web sitenizden ürünleriniz ve hizmetleriniz için oluşturacağımız teklif formu bölümünden sizlere müşterileriniz taleplerini iletebilir ve anında müşterileriniz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Canlı Destek Modülü
   Opsiyonel
   Sitenize yerleştireceğimiz canlı destek yazılım sayesinde web sitenize giren ziyaretçilerinizle siteniz üzerinden anlık olarak konuşabilir ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.
  • Ziyaretçi Defteri Modülü
   Web sitenize gelen ziyaretçilerinizin firmanız hakkında görüşlerini paylaşabileceği alandır. Bu alana yazılan yazılar öncelikle panelde site sahibinin onayına sunulur ve onay verilmesi halinde web sitenizde yorumlar görüntülenmektedir.
 • Pro Avantajları
  • Ücretsiz Domain
   Ücretsiz Domain
   Muhasebecilere özel web sitelerimizin tamamında ilk senelik alan adı tahsis ücretinizi biz karşılıyoruz.
  • Ücretsiz Hosting
   Ücretsiz Hosting
   Muhasebecilere özel web sitelerimizin tamamında ilk senelik hosting tahsis ücretinizi biz karşılıyoruz.
  • Farklı Tema Seçenekleri
   Farklı Tema Seçenekleri
   Muhasebecilere özel web sitemizde birbirinden şık temalarımızdan birini seçme fırsatına sahipsiniz.
  • 24 Saatte Kurulum
   24 Saatte Kurulum
   Beğendiğiniz muhasebeci sitesi temanız sadece 24 saat içerisinde kurulumu yapılarak tarafınıza teslim edilir.
  • Arama Motoru Kaydı
   Arama Motoru Kaydı
   Tüm yazılımlarımıza özel Google, Yandex ve Bing arama motoru kayıtlarınız ücretsiz olarak yapılmaktadır.
  • Anında Destek
   Anında Destek
   Tüm yazılımlarımız adına takıldığınız ve bilgi almak istediğiniz noktalarda daima firmamızdan destek alabilirsiniz.
  • Profesyonel Panel
   Profesyonel Panel
   Özel yönetim paneliniz sayesinde tüm sayfalarınıza hızlı ve basit bir şekilde ekleme / çıkarma yapabilmektesiniz.
  • E-Müvekkil Sistemi
   E-Müvekkil Sistemi
   Sistemlerimizdeki özel müvekkil sistemi ile müşterilerinize kolaylıkla dosya ve duyurularınızı iletebilirsiniz.
  • Kısayol Bağlantıları
   Kısayol Bağlantıları
   Sektöre dair gerekli tüm kısayol bağlantılarına geçiş muhasebeci siteleri aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir.
 • Pro Referanslarımızdan Bazıları
 • Sorularınıza Cevap Vermek İçin Buradayız.
  Pro bizim lisanslı ürünümüzdür, tüm fonksiyonlarını iyi biliyoruz ve siz kullanıcılarımızın da bu fonksiyonları öğrenerek yüksek kapasitede kullanmanızı istiyoruz. Fazladan hiçbir ücret ödemeden eğitimli uzmanlarımızdan telefonla veya çevrimiçi yardım alabilirsiniz.
  Web Sitesinin Ne Gibi Faydaları Olur?
  İnternet şuanda tüm dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Bir web sitesi ile milyonluk kitleye erişebilir ve bilginizi, uzmanlık alanınızı bu milyonluk kitle ile paylaşabilirsiniz.
  Domain Nedir?
  Domain´in türkçe karşılığı alan adı anlamına gelmektedir. Bir internet sitenizin olması için öncelikle bir domain adresinizin olması gerekmektedir ve domain (Alan Adı) sizin, yada sahip olduğunuz şirketin internetteki kimliği, adresidir.
  Hosting Nedir?
  Hosting dilimizde barındırma anlamına gelmektedir. İnternet üzerinde ziyaretini gerçekleştirdiğiniz tüm web sitelerinin bir sunucuya ( barındırıldığı alana ) ihtiyacı bulunmaktadır. Bu bağlamda da sizler için özveri ile hazırlanan internet sayfalarını yüklemek ve herkesin görmesi için bir sunucuda bir hosting alanına ihtiyacınız vardır. Bu hizmetleri bilgisayarlardan çok daha güçlü sunucular sağlamaktadır ve bu sunucular sürekli açık olarak hizmet vermektedirler.
  Web Sitesini Yaptırdıktan Sonra Her Sene Aynı Ücreti Mi Ödeyeceğim?
  Hayır. Webzane Bilişim Hizmetleri olarak ilk yıl başka bir ücret ödemezsiniz. Sonraki yıllarda ise internet sitenizin yayın hayatına devam etmesini dilerseniz sadece web sitenizin Domain ( Alan Adı ) ve Hosting ( Barındırma ) ücretlerini ödeyerek çok rahat bir şekilde kullanımlarınıza devam edersiniz.
  Uzatma Süresi Yaklaşan Sitemi Nasıl Uzatacağım?
  İnternet siteleriniz firmamızla çalışmaya başladığınız anda, Domain (Alan Adı) ve Hosting (Barındırma) paketleriniz aktif edilecektir. Bir sene kadar sonra uzatma süreleriniz yaklaştığında tam 1 hafta kala tarafınıza bir bilgilendirme maili göndereceğiz. Bilgilendirmemize bir cevap alamaz isek 3 gün kala bir bilgilendirme maili daha gönderecek ve tarafınıza uzatma süreniz yaklaştığına dair bir arama gerçekleştirecek ve son güne bırakmadan uzatmanızı tamamlamış olacağız.
  Web Sitesini Yaptırdım Ancak Nasıl Kullanacağımı Bilmiyorum?
  Webzane Bilişim Hizmetleri yetkilileri sizlere web siteleriniz tamamlandığında İstanbul içerisinde faaliyet gösteriyorsanız yerinizde, bir çok müşterimiz gibi il dışında faaliyet gösteriyorsanız da uzaktan bağlantı programları aracılığı ile site kullanımı eğitimi vermektedir. İlerleyen günlerde kullanımda zorlandığınız ve yetişemediğiniz noktalarda hemen sizlere yardımcı olmaktayız.
  Web Sitemde Yabancı Dil Bölümü Açabilir miyim?
  Tüm web sitelerimizde talebiniz dahilinde dilediğiniz kadar yabancı dil sekmesi yazılımı yapılabilmektedir. Lütfen bu talebiniz için müşteri temsilciniz ile irtibata geçiniz.
  E-Müvekkil Sistemi Nedir?
  Avukat sitelerinde yer alan tüm paketlerin ortak ve ana özelliği E-Müvekkil sistemidir.

  E-Müvekkil sistemi sayesinde tüm müvekkilleriniz artık istedikleri yerden istedikleri gibi tüm dosyalarına ulaşabilecek. Sistemde yer alan Müvekkil bölümünde tüm müvekkillerinize tek tek bir kullanıcı adı ve şifre oluşturup, yine tüm müvekkillerinize dilerseniz dosya,duyuru ekleyebiliyorsunuz.

  Dosya saklama derdi yok, müvekkile ulaşma derdi yok, tüm bilgileri web sitenizde müvekkillerinize özel bölümünüzde saklayabilir ve dilediklerinde ulaşabilmelerini sağlayabilirsiniz..

  Avukat siteleri ile hem firmanızı tanıtın, hem gerekli tüm kısayollara sitenizden ulaşın, hem de müvekkillerinize kaliteli ve profesyonel bir hizmet verin.
  Temaların Renklerinde Değişiklik Yapabilir Miyiz?
  Evet. Beğendiğiniz tema üzerinden dilediğiniz renkler sitenizde kullanılabilir. Lütfen talebinizi telefon üzerinden müşteri temsilciniz ile görüşerek bildiriniz.
  Site Özellikleri Haricinde "Şu Özellikde Olsa" Dediğiniz Bir Konu Mu Var?
  Webzane Bilişim Hizmetleri tüm sistem yazılım ve tasarımlarını müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda geliştirmiştir. Bundan sonraki aşamalarda da yine aynı şekilde devam edecektir. Bu bağlamda ihtiyacınız olan özelliği hemen bize iletin ve değerlendirerek hemen web sitesi yazılımlarımızı güncelleyelim.
 • WEB TASARIM SÖZLEŞMESİ

  Madde 1 – TARAFLAR
  Bir tarafta ………………………………………………………………………………. adresinde mukim ……………………… WEBZANE BİLİŞİM HİZMETLERİ (Kısaca TASARIMCI olarak anılacaktır) ile diğer tarafta ............................................................................. adresinde mukim ....................................arasında (Kısaca MÜŞTERİ olarak anılacaktır.) aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmıştır.

  Madde 2 - KONU
  İşbu sözleşme MÜŞTERİ´nin web sitesi yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu web tasarımlarının TASARIMCI tarafından hazırlanması hizmetini kapsamaktadır.

  Madde 3 - MÜŞTERİ´NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  3.1 MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların yükleneceği sunucu sistemini ve söz konusu sistemin çalışabilmesi için gerekli bilumum yazılım/donanım ihtiyaçlarının kendisi tarafından karşılanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

  3.2 MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların düzenlenmesi ve tasarlanması için gerekli resim ve metin bazlı dokümanları kendisi tedarik etmekle yükümlüdür. MÜŞTERİ´nin gerekli dokümanları zamanında vermemesinden kaynaklanan gecikmelerden TASARIMCI sorumlu tutulamaz.  Bu halde, gecikme süresi teslim süresine eklenir.

  3.3 MÜŞTERİ, TASARIMCI tarafından üretilen tasarımlarda kullanılan özel grafik, tasarım, çizim, harita, model, animasyon, logo, amblem ve yazı tipinin manevi haklarının TASARIMCI’ya ait olduğunu, ancak bunların tüm mali haklarını alıp mülkiyetine geçtiğini, bu grafiklerin hiçbir şekilde işbu sözleşmenin amacına aykırı çoğaltıp, dağıtmayacağını, sözleşmede yazılı web sitesinden başka elektronik veya basılı bir mecrada kullanmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Yazılımlarının güvenliği nedeni ile firmada yapılan web siteleri sadece kendi sunucularında barınmaktadır.

  3.4 MÜŞTERİ, işbu sözleşme konusunun gerçekleştirilmesi bakımından kullanılmak üzere sunduğu tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazı ve diğer her tür içeriklerin kendisine ait olduğunu, bu içeriklerin yasaya ve genel ahlâk kurallarına aykırılığından doğabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluğunun kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu hallerde, TASARIMCI’nın hiçbir şekilde sorumluluğu yoktur.

  3.5  MÜŞTERİ, TASARIMCI’nın onay için göndermiş olduğu her çalışmayı en geç 72 saat içinde uygun olup olmadığını denetleyerek TASARIMCI’ya onay verecektir. Bu süre içinde olumlu / olumsuz bir cevap verilmediği takdirde, MÜŞTERİ çalışmayı onaylamış sayılır.


  Madde 4 - TASARIMCI´nın YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  4.1 TASARIMCI, işbu sözleşme konusu olan  ve MÜŞTERİ’nin ihtiyaç duyduğu tasarım ve yazılım hizmetini vermekle yükümlüdür.

  4.2 TASARIMCI, MÜŞTERİ´ye sağlanmakta olan hizmetlerle ilgili oluşabilecek hataları ve sorunları söz konusu hata ve sorunların tespitinden itibaren 24 saat içerisinde düzeltmekle yükümlüdür.

  4.3 TASARIMCI, MÜŞTERİ tarafından talep edilen ek tasarım (tasarım ve veritabanı kodlarında değişikliği gerektiren düzeltmeler ve sayfa eklemeler) için, gerekli etüdü tamamlandıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri ek ücret mukabilinde sisteme entegre edeceğini beyan eder.

  4.4 TASARIMCI, MÜŞTERİ için hazırlanmış tasarımlar bakımından bütün olarak tasarım değişikliğini gerektirmeyen düzeltmeler için gerekli etüdü tamamladıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri sisteme edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

  4.5 Web sitesinin taslak yayımı 10 gün, bitmiş yayımı 30gün içinde yapılacaktır. TASARIMCI, MÜŞTERİ tarafından talep edilmesi durumunda daima yönetim paneli şifreleri teslim edeceğini taahhüt eder. Web sitesi ise sadece tasarımcı firmanın sunucularında barınabilmektedir.

  Madde 5 - HİZMET BEDELİ

  5.1 Hizmet bedeli ......................... TL + KDV olarak belirlenmiştir.

  5.2 MÜŞTERİ, Hizmet bedeli´nin 1/2 si iş başlangıcında peşin olarak, kalan 1/2´sini tasarım sürecinin bitiminde TASARIMCI’nın banka hesabına ödeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

  5.3 Ödemelerin yapılmaması durumunda, TASARIMCI taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, durdurmak veya sözleşmeyi feshetmek hakkına sahiptir.

  Madde 6- HİZMET SÜRESİ VE FESİH

  6.1    İşbu sözleşme ile taahhüt edilen hizmetin süresi …………… gün olarak belirlenmiş olup bu süre TASARIMCI tarafından tasarım ve web yazılımına uygulamanın gerçekleştirilmesi için gerekli tüm dokümanların verilmesi ile başlar.  Sözleşme süresinin sona ermesinden …. gün önce tarafların bu konuda anlaşmış olması halinde hizmet süresi ücret mukabilinde uzatılır.

  6.2    Bu sözleşmenin uygulanmasında, taraflardan birinin, yüklendiği asli edimlerden veyahut sözleşmenin esaslı unsurlarından birini, zamanında ve/veya eksik ve/veya hiç ifa etmemesi halinde, diğer taraf, yazılı düzeltme bildiriminde bulunarak, ihlal eden tarafa, aykırılığın giderilmesi için, 5 işgünü süre tanır. Tanınan süre içinde sözleşmeye aykırılık giderilmediği takdirde, ihlale uğrayan taraf, sözleşmeyi tek taraflı olarak, yazılı bir ihtara gerek olmaksızın ve herhangi bir nam altında tazminat ödemek zorunda olmaksızın feshedebilir. İhlal eden taraf, ihlale uğrayan tarafın bu sebeple uğradığı her türlü zararı tazmin eder.

  Madde 7 - GİZLİLİK

  İşbu sözleşmenin ifası sırasında, taraflar sözleşme kapsamında öğrenmiş oldukları ve kamuya açık olmayan tüm bilgiler gizli bilgi mahiyetindedir. Taraflar sözleşme kapsamında öğrenmiş oldukları bu bilgileri, hiçbir suretle sözleşme amacının yerine getirilmesi dışında kullanmamayı, diğerinin yazılı izni olmaksızın doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü kişilere vermemeyi, açıklamamayı, kamuya duyurmamayı ya da bu şekilde sonuçlanacak davranışlardan kaçınmayı kabul, beyan ve taahhüt eder.


  Madde 8 – TEBLİGATLAR

  İşbu sözleşme ve uygulanması ile ilgili olarak yapılacak her türlü tebligat için, taraflar, işbu sözleşmenin 1. maddesinde yazılı adresleri, yasal ikametgah olarak belirlemişlerdir. Taraflar, bu adreslerde vaki değişiklikleri, diğer tarafa, noter kanalı veya iadeli taahhütlü mektup yolu ile bildirmedikleri takdirde, bu adreslerine yapılacak tebligatların geçerli, usulüne uygun ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

  Madde 9 – ELEKTRONİK KAYITLARIN GEÇERLİLİĞİ

  Taraflar arasında ve tarafların yetkililerince yapılan e-posta, anlık mesaj ve faks gibi elektronik yazışma kayıtları, kanunen geçerli delil sayılarak, usul hukuku bağlamında kesin ve bağlayıcı delil olarak kabul edilmiştir.

  Madde 10 - YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

  İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İSTANBUL mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 10(on) maddeden ve 3 (üç) sayfadan oluşan işbu sözleşme ......../........./........... tarihinde 2(iki) nüsha olarak düzenlenmiştir


  MÜŞTERİ
  İMZA - KAŞE

  TASARIMCI
  KAŞE - İMZA

  ( İşbu sözleşme hizmet sözleşmesi örneğidir. Yapılacak iş ve anlaşmaya göre sözleşmelerde değişiklikler doğabilir. Konu ile ilgili lütfen firma ile görüşünüz. )
   

%20 İndirim fırsatlarımızdan faydalanmak için takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-BÜLTENE KAYDOL
Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Whatsapp

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.