Ücretsiz Danışma Hattı

İcra gelince ´Ülkeyi mi terk edeyim?´ diye sordu

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe´yi eski patronu çileden çıkarttı. Tilbe, Twitter üzerinden ağzına geleni söyledi..
BEN KİMSENİN PARASINI ÇALMADIM

Eski patronlarının ´şirketimizi zarara uğrattı´ iddiası ile dava açıp, evine haciz yollatması Yıldız Tilbe´yi çıldırttı.

"Burası benim gazetem" diyen ünlü sanatçı isim vermeden Twitter üzerinden isyan etti.  

Yıldız Tilbe Twitter sayfasına;           

"Kafam çok bozuk. İftira atarak açtıkları davaları kazanan insanlar geçmişime, bugünüme ve geleceğime yasal yollarla haciz koydular. Ülkeyi mi terk edeyim?

Hakkımda açtıkları bütün davalardan karar verildikten sonra, haciz geldiğinde haberim oluyor. Bu nasıl iştir? Her zamanki gibi Allah´a havale ediyorum imansızları...Benim razı olmadığımdan Allah da olmaz.

Bu memleketin Yıldız Tilbe´si olarak taklit imzalardan açılan davalardan suçlanıp cezalandırılmaya, uğramadıkları zararı ödemeye itiraz ediyorum. Elbette bu yazdıklarımın ulaşacağı kanun adamları olacaktır. Ben öyle bir mukavele imzalamadım. Şimdiye kadar çalıştığım hiç bir firmayı zarara uğratmadım. Bilakis bazılarına hayal edemeyecekleri paralar kazandırdım. Hala kazanıyorlar...Hatta ben çalıştım, onlar kazandı. Tutan şarkılarımdı. Hala öyle... dijitali vs ve aklımın ermediği bilgim olmayan her şekilde hala kazanıyolar.

Allah bana şimdiye kadar koca, baba vs. parası yedirmedi, yedirmesin de.Canımda gözleri bir şekilde.

Ben kimsenin parasını çalmadım. Bu ne kindir böyle? Sözünü müziğini yaptım, okudum. Hazır albümleri verdim milyonlar sattılar, doymadılar.

Şu an gezdikleri, beni kestikleri o çevrelere şarkılarımın açtığı yollardan benim sayemde gittiler. Bunu bütün plak camiası bilir. Kendileri daha da iyi bilir.

Ben hiç kimseyi, hiç bir şekilde zarara ve ziyana uğratmadım. Ne yapayım? Twitter benim gazetem, yazmam lazım. Bilinmeli bütün gerçekler!" notunu düştü.

Kaynak : http://www.endogruhaber.com/yildiz-tilbe-isyan-etti-ulkeyi-mi-terk-edeyim-h12490.htm 2013-04-17

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

%20 İndirim fırsatlarımızdan faydalanmak için takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-BÜLTENE KAYDOL
Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.